Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

‘So Much Guitar’ en Weense pianoconcerten in ‘t Mosterdzaadje

Door Redactie | 17 september 2019 | Geplaatst in Santpoort e.o.

Velsen – Twee bekende gitaristen, Wolf Martini en Joost Zoeteman brengen op vrijdag 20 september om 20.00 uur in ‘t Mosterdzaadje het programma ‘So much guitar’. 

Ze nemen het publiek mee in de veelzijdige wereld van hun instrument. Verschillende soorten gitaren en stijlen komen aanbod. Van Django Reinhardt tot de Beegee, en van Kenny Burrell tot Stevie Wonder. Het speelplezier werkt aanstekelijk en de muzikale lat ligt hoog.

Wolf Martini speelde met Denise Jannah hij op het North Sea Jazzfestival, Azerbijdjan Jazzfestival en Joy of Jazz Festival, in Zuid-Afrika. 

Joost Zoeteman is bekend van tournees met de bekende Tchavolo Schmitt en de familie Rosenberg. Ook opende hij in het verleden het North Sea Jazz Festival.

Wouter Harbers op piano, foto: Manschot Grafimedia

Op zondag 22 september om 15.00 uur brengt pianist Wouter Harbers een strijkkwartet mee om samen Weense pianokwintetten uit te voeren. Muziek van Mozart, Beethoven en Haydn.

Het wordt een uniek programma vol feestelijke pianoconcerto’s uit Wenen. Van Mozarts lichtvoetige Romance, via een ontroerend Adagio van Beethoven naar een dansende Rondo all’ Ungarese. Tot slot het volledige Pianoconcerto in D (nr. 11) van Haydn. Beleef samen met dit enthousiaste ensemble een vrolijke zondagmiddag in Wenen. 

Pianist Wouter Harbers is een veelgevraagd musicus met een missie: ‘pianomuziek toegankelijk maken voor een breder publiek’. Dit seizoen werkt hij intensief samen met het Bach Quartet: een kwartet van gerenommeerde musici uit o.a. het Nationaal Balletorkest. 

Met Irina Mouradiants en Christina Knoll- viool, Davita Laseur – altviool en Magrita Rondeel-cello 

‘t Mosterdzaadje, Kerkweg 29, Santpoort-Noord, 023-5378625. Vanaf een half uur voor aanvang is de zaal open. Toegang vrij, een bijdrage in de onkosten wenselijk. Zie ook: www.mosterdzaadje.nl. (foto boven: aangeleverd)

Andere berichten

Van Parijs tot Sevilla en Italiaans pianiste in ’t Mosterdzaadje→

Cello-Pianoduo en De zoete Inval in ’t Mosterdzaadje→

Pianoduo en show van Niki Jacobs→

Goede Vrijdag-concert en de ‘Mondschein’ Tweede Paasdag→


Recent nieuws

  • Vogelexcursies Landje van Gruijters
  • Jan Campertschool is jarig en viert feestweek
  • Hoog bezoek bij de Voedselbank in IJmuiden
  • Westerveld: bijzondere plekken en verhalen uit de oorlogstijd
  • Typisch IJmuiden
  • Archeologie Avontuur en de meivakantie bij de Ruïne van Brederode
  • Koninklijke Onderscheidingen voor de pilaren van onze gemeente
  • Oranje boven in Velsen
  • Buurtmaaltijd en film in Het Kruispunt: eet mee met Sint-Maarten
  • Geef om hen, help mee en kom spullen brengen voor Oekraïne
  • Groep 5/6 van de Beekvliet door naar finale NK-schooldammen
  • Koningsdag in Driehuis
  • Vertraging asfaltwerkzaamheden Hagelingerweg Santpoort-Noord
  • Italiaanse weken vol stijl en smaak bij Patrick van Keulen
  • Nieuwbouw in Oud-IJmuiden Groote Visscherij
  • Koeiendans!
  • Urban Legends op het skatepark Santpoort
  • Zes dagen lol voor jong en oud op Plein 1945
  • Koningsdag in Driehuis
  • Motorendraaimiddag en meivakantie in het Zee- en Havenmuseum
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
  • Beheer opties
  • Beheer diensten
  • Beheer {vendor_count} leveranciers
  • Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
  • {title}
  • {title}
  • {title}