Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Pand Velserbroek onmiddellijk gesloten vanwege aantreffen hennepplantage

Door Redactie | 15 april 2024 | Geplaatst in IJmuiden e.o., Santpoort e.o.

Velserbroek – Zojuist, maandag 15 april,  hebben politie en de gemeentelijke toezichthouders naar aanleiding van een Meld Misdaad Anoniem (MMA)-melding een gezamenlijke controle uitgevoerd in het bedrijfspand aan de Zadelmakerstraat 16 in Velserbroek. Hierbij is een grote hennepplantage met 1300 planten aangetroffen in een verborgen ruimte in het winkelpand. Het pand is meteen gesloten en moet in ieder geval een halfjaar dicht blijven.

De hennepplantage was dusdanig groot dat hierbij sprake is van een handelshoeveelheid hennep. In het ‘Damoclesbeleid Velsen 2021’, dat per 1 januari 2021 in werking is getreden, heeft burgemeester Frank Dales aangegeven op welke wijze hij het artikel 13b Opiumwet wil toepassen bij het aantreffen van drugs in woningen en lokalen. Uit dit beleid volgt dat bij het aantreffen van een grote handelshoeveelheid softdrugs in een lokaal een sluiting volgt voor de duur van zes maanden. 

Dales: ,,We tolereren in Velsen geen verkoop, aflevering of verstrekking van middelen die vallen onder hard- en softdrugs. Deze activiteiten tasten de openbare orde en het woon- en leefklimaat ernstig aan. Ik vind het van groot belang dat we deze vorm van criminaliteit opsporen en aanpakken. Dat kunnen politie en gemeente niet alleen. We hebben daarbij de ogen en oren van alle inwoners van Velsen hard nodig. Dit bleek opnieuw bij deze situatie in Velserbroek. Daarom roep ik ook u op om bij de politie te melden als u signalen krijgt dat in uw buurt drugs verhandeld worden of dat er een hennepkwekerij of drugslaboratorium aanwezig is”. Heeft u een vermoeden van drugscriminaliteit? Bel dan de politie via 0900-8844 of bij spoed 112. U kunt uw melding ook doen via Meld Misdaad Anoniem (0800-7000 of www.meldmisdaadanoniem.nl).

Afbeelding ter illustratie: Pixabay

Andere berichten

Audicien Arthur van Els terug in Santpoort→

Fish & Seafood Waasdorp maakt je feestdagen perfect→

Kerstkleding op de kledingbeurs in Het Kruispunt→

Politie zoekt verdachte man na melding mishandeling waarbij vuurwapen is gezien in IJmuiden→


Recent nieuws

  • Audicien Arthur van Els terug in Santpoort
  • Fish & Seafood Waasdorp maakt je feestdagen perfect
  • Kerstkleding op de kledingbeurs in Het Kruispunt
  • Het gebruik van AI in het videofilmen
  • Saskia Robert geeft tweede bundel uit
  • Politie zoekt verdachte man na melding mishandeling waarbij vuurwapen is gezien in IJmuiden
  • Typisch IJmuiden: de kanaalgravers (2)
  • Een andere kijk op woningontruimingen
  • Spreuken die spreken
  • Komt de Matthäus Passion terug in IJmuiden?
  • Je kerstdiner haal je af bij Van der Meer
  • Veel Velsenaren lazen ‘Onder de paramariboom’
  • Rotary Santpoort-Brederode bakt tijdens kerstmarkt voor Hospice De Heideberg
  • 35 Jaar Petanque Union IJmond
  • Muzikale afsluiting Velser Gemeenschap: Voices en Kuzola brengen zaal in beweging
  • Drinkwater volgend jaar iets duurder
  • Tabak Gemak Rozing in andere handen
  • Afzwemfestijn bij Watervrienden IJmuiden
  • Aandacht in Velsen voor de strijd tegen femicide
  • Motorendraaimiddag in het Zee- en Havenmuseum
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
  • Beheer opties
  • Beheer diensten
  • Beheer {vendor_count} leveranciers
  • Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
  • {title}
  • {title}
  • {title}