Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Regionale werkzaamheden Offshore Wind in zeehaven IJmuiden

Door Redactie | 10 maart 2021 | Geplaatst in IJmuiden e.o., Regio

IJmuiden – In de Vissershaven liggen momenteel 4 pontons aan de Trawlerkade waaraan op dit moment drukke constructiewerkzaamheden worden uitgevoerd. Wesco IJmuiden BV heeft van Van Oord de opdracht gekregen om deze, en later nog eens vijf andere pontons, plus drie binnenvaartschepen die in Amsterdam liggen, uit te rusten met diverse staalconstructies (161.565 kg staal). Dit om het transport over water van de diverse onderdelen van 89 windturbines voor Windpark Fryslan  (https://www.windparkfryslan.nl/ ) nabij de Afsluitdijk mogelijk te maken.

Om de betreffende staalconstructies op de pontons en binnenvaartschepen te vervaardigen en te monteren maakt Wesco IJmuiden BV, als hoofdaannemer van het project, gebruik van de diensten van 2 overige IJPOS-leden: De Back Metaalconservering BV verzorgt de beschermende coatings op de constructies en Schot Verticaal Transport BV draagt zorg voor alle benodigde hef- en hijsbewegingen.

IJmuiden Port Services (www.ijpos.nl) bestaat uit een groep dienstverlenende bedrijven in het (open) havengebied van IJmuiden en de havens van Velsen-Noord en Beverwijk (de Pijp) die elkaar waar mogelijk de bal toespelen.

Daarnaast is Buko BV van de partij om alle medewerkers van de betrokken IJPOS-bedrijven ondersteuning te bieden in de vorm van toiletten, schaftlokalen en andere ondersteunende faciliteiten. Eind maart 2021 moeten alle werkzaamheden zijn afgerond.

Sjoerd Wesselius van Wesco IJmuiden BV: “Het is toch prachtig hoe wij gezamenlijk omzet en arbeid uit deze opkomende markt in onze havens weten te behouden. Een mooi staaltje van werkgelegenheid die mede in samenwerking met Zeehaven IJmuiden tot stand is gekomen.”

Foto:

Indruk van de pontons die via een samenwerking van IJPOS-leden gereed worden gemaakt voor het vervoer van Offshore Wind turbines naar het Windpark Fryslan. Foto: aangeleverd

Andere berichten

‘Er werd goed voor me gezorgd’→

De paddentrek begint→

Noord-Hollandse ouderen doen het minst vaak beroep op huishoudelijke hulp via Wmo→

Brand aan Van Saelenplantsoen in Velsen-Noord→


Recent nieuws

  • ‘Er werd goed voor me gezorgd’
  • De paddentrek begint
  • Noord-Hollandse ouderen doen het minst vaak beroep op huishoudelijke hulp via Wmo
  • Brand aan Van Saelenplantsoen in Velsen-Noord
  • Automobilist raakt gewond bij botsing tegen boom Genieweg in Velsen-Zuid
  • Inwoners IJmond bezorgd over gezondheid, tevreden over wonen
  • Aanpak sociale veiligheid provincie: meldpunt, kleine maatregelen en structurele aanpak
  • Meer dan een derde van de jongeren wil in het buitenland aan de slag
  • Senioren Vereniging Velsen organiseert:
  • Thé Tjong Khing en Michael Rieu exposeren in Spaarndam
  • Derde nederlaag op rij voor Akrides
  • TVIJ clubkampioenschappen brengt leden van alle niveaus en leeftijden samen
  • Schoolschaak kampioenen
  • Stormvogels met één punt terug uit Nieuwkoop
  • IJmond Zuid-Kennemerland On Stage vult weer een positief podium voor VMBO leerlingen bij On Stage
  • Spreuken die spreken
  • Dance classics in Grand Café Cheers
  • IJmuidense zusjes derde bij danswedstrijd in Castellum
  • Weersverwachting: zware liefdeswolken met zonnige minnezang op Valentijnsdag
  • Ontmoeten, bewegen en beleven op de Seniorenmarkt
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
  • Beheer opties
  • Beheer diensten
  • Beheer {vendor_count} leveranciers
  • Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
  • {title}
  • {title}
  • {title}