Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Regenwulp bestaat dertig jaar

Door Redactie | 1 september 2023 | Geplaatst in Santpoort e.o.

Velserbroek – In november 1993 is in Velserbroek het appartementencomplex aan de Regenwulp officieel geopend door toenmalig wethouder Meijer. Dit jaar is dat dus 30 jaar geleden. Het kleinschalig complex ligt op één van de mooiste punten van Velserbroek, de bewoners hebben vrij uitzicht op een waterpartij.

Er zijn bewoners die er vanaf de dag van oplevering wonen. Het merendeel is er in de loop der jaren komen wonen. Door natuurlijk verloop komt er af en toe een woning vrij in dit gewilde gebouw, op de gevel prijkt ook de naam ‘Regenwulp’ . De bewoners zijn trots op deze naam, zij voelen zich tezamen echte ‘Regenwulpers’ . Om het dertigjarig bestaan te vieren hebben zij afgelopen vrijdag, 25 augustus, in de gezamenlijke tuin een feestelijke middag georganiseerd. Omdat er een enorm saamhorigheidsgevoel heerst heeft iedereen zijn of haar steentje bijgedragen. Nadat er met champagne getoost is volgde een gezellige borrel met heerlijke hapjes, daarna kwamen de warme hapjes met salades en het geheel werd afgesloten met een uitgebreid toetjes-buffet. Iedereen heeft heel erg genoten van al deze lekkernijen maar bovenal hebben zij genoten van de onderlinge verstandhouding.

In de Regenwulp loopt niemand zomaar binnen bij de ander maar mocht het nodig zijn kan iedereen wel hulp of steun vragen aan de medebewoners. Burenhulp is hier een normaal begrip. Na afloop van de feestelijkheden is iedereen voldaan teruggekeerd naar zijn eigen woning. Om deze goede sfeer te behouden wordt er al stiekem gedacht om van dit etentje een jaarlijks terugkerende traditie te maken.

De bewoners voelen zich echte ‘Regenwulpers’. Foto: aangeleverd

Andere berichten

Nieuwe koers en jaarplan 2026: meer passende woningen voor ouderen in Velsen→

Nieuw seizoen Voetbal Herinneringen Telstar→

Muziekvereniging Soli en dansstudio Jolein houden open dag→

Typisch IJmuiden: de plannen voor de aanleg van het Noordzeekanaal (deel 1)→


Recent nieuws

  • Nieuwe koers en jaarplan 2026: meer passende woningen voor ouderen in Velsen
  • Nieuw seizoen Voetbal Herinneringen Telstar
  • Muziekvereniging Soli en dansstudio Jolein houden open dag
  • Mees(ter) Klesser in Holland’s got Talent
  • Typisch IJmuiden: de plannen voor de aanleg van het Noordzeekanaal (deel 1)
  • Knutselen met dino’s in Pieter Vermeulen Museum
  • Kunstenaars Collectief Velsen exposeert in Raadhuis voor de Kunst 
  • Felison Brass en Velser Amusements Orkest op VG-concert
  • Open Monumentendag
  • Michelangelo in beeld en geluid en MirAnDa Trio in ’t Mosterdzaadje.
  • Schilderijenexpositie in Oudkatholieke kerk
  • Open Huis bij de Odd Fellows
  • Elegance Style laat je stralen van top tot teen
  • Westerveld: Erfgoed, architectuur en persoonlijk afscheid
  • De veelzijdigheid van de Summer Park Sessions
  • Verdekt pareltje aan de Bloemendaalsestraatweg
  • Strand van Oranje zet zich definitief op de kaart
  • Bij de redactie aan tafel: wereldburgers uit IJmuiden vertellen over hun India-avontuur
  • Akrides start nieuwe seizoen
  • Operakoor Bel Canto zoekt zangtalent voor ‘De Parelvissers’
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}