Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Pianorecital en cello-pianoduo in ‘t Mosterdzaadje

Door Redactie | 6 september 2021 | Geplaatst in Santpoort e.o.

Santpoort – Op vrijdag 10 september om 20.00 uur maakt ‘t Mosterdzaadje kennis met de in Parijs wonende pianiste Ida Pelliccioli. Onder de noemer ‘Introspections’  voert zij prachtige muziek uit van Beethoven (Opus 109) , Brahms (Chorale Prelude), Busoni (Fantasia naar JS Bach ), Janacek (In de mist) en Rachmaninov (De Elégie in Es mineur).

Ida Pelliccioli is een Italiaans-Kroatische pianist die opgroeit in Frankrijk.  Al tijdens haar stucie aan de Nice Conservatoire en de École Normale de Musique de Paris, werd zij beloond met prijzen en beursen. Tevens behaalde zij aan de Sorbonne Universiteit haar Masters in Italiaanse Literatuur en Oud-Griekse Geschiedenis. 

‘L ‘esprit du Temps’, muziek uit het Parijs van begin 20e eeuw

Op zondag 12 september om 15.00 uur presenteren in ‘t Mosterdzaadje de celliste Anastasia Feruleva en de pianist Frank van de Laar hun CD  ‘L’esprit du Temps’ . Uitgevoerd worden werken van Stravinsky (Suite Italienne), Enescu (2e cellosonate), Nadia Boulanger (Trois Pièces) en Lili Boulanger (D’un soir triste). 

,,Met deze CD’’, zegt Frank van de Laar, ,,willen we een (klank)beeld schetsen van Parijs in de eerste decennia van de 20e eeuw. Met de spirituele impact van de 1e wereldoorlog op de achtergrond bouwen grootheden als Stravinsky en Enescu aan een volstrekt uniek oeuvre. Rondom Nadia Boulanger schaart zich een grote groep componisten en musici die bij haar in de leer gaan. Haar salon is een brandpunt waar grote muzikale geesten elkaar ontmoeten en ideeën uitwisselen. Haar uiterst getalenteerde zus Lili sterft op 24-jarige leeftijd in het laatste oorlogsjaar, een bijzonder verfijnd oeuvre nalatend.’’

‘t Mosterdzaadje, Kerkweg 29 Santpoort-Noord, 0235378625. Reserveren: penningmeester@mosterdzaadje.nl of via de website www.mosterdzaadje.nl onder concertagenda.

Foto’s: aangeleverd

Andere berichten

Twee duo’s en een feest van klankkleuren→

Michelangelo in beeld en geluid en MirAnDa Trio in ’t Mosterdzaadje.→

HearAndNow en Aleksey Ischanka in ’t Mosterdzaadje→

Expositie Hasan Abasnejad in ’t Mosterdzaadje→


Recent nieuws

  • Dit jaar is de Bosbeekschool de Sportiefste School van Velsen
  • Twee duo’s en een feest van klankkleuren
  • Doe mee met de gratis proefles duiken in het zwembad
  • IJmuider Harmonie viert 80-jarig jubileum met reünie
  • Herfst in Velsen: ook genieten van wat de natuur ons biedt
  • Rondleiding dorp Velsen
  • Haventheater IJmuiden lanceert Film & Ontbijt met legendarische musical The Sound of Music
  • No lemons, please! gaat door met razend enthousiaste Niki Steeman
  • Reünie Tender College, Flevum, Hendrik Pierson en Tiberius
  • Busrit leidde tot 65-jarig huwelijk
  • Grote brand Trawlerkade
  • ‘Stop geweld tegen vrouwen’
  • Bunker-Doe-Dag voor gezinnen in Nationaal Park Zuid-Kennemerland
  • Oktoberfest op Plein 1945
  • Buurt Zomer Feest in Oud-IJmuiden
  • Kledingbeurs voor het goede doel draait al jaren goed
  • Kinderboom in Driehuis gesneuveld
  • TV-abonnement: nuttige voorziening of overbodige luxe?
  • DCIJ-nieuws: Bos en Doornbosch meteen scherp bij seizoensopening
  • Ruim u boekenkast lekker op, gun uw boeken een tweede leven
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}