Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Parkeerbijdrage voor niet-leden Natuurmonumenten

Door Redactie | 25 maart 2023 | Geplaatst in IJmuiden e.o., Regio, Santpoort e.o.

Velsen- Jaarlijks genieten honderdduizenden mensen van de natuur en cultuurhistorie in de duingebieden van Natuurmonumenten in Nationaal Park Zuid-Kennemerland. Daarmee behoren die gebieden tot de drukst bezochte natuurgebieden van Natuurmonumenten. Om al deze bezoekers goed te kunnen ontvangen zijn er voorzieningen zoals bankjes, routes, wandelpaden en parkeerplaatsen. Het onderhoud van de natuurgebieden en deze voorzieningen is kostbaar.

Om de kosten hiervoor eerlijker te verdelen, vraagt Natuurmonumenten aan bezoekers die geen lid zijn van de vereniging vanaf 1 april een parkeerbijdrage. Op die manier draagt iedereen die van Koningshof, Duin en Kruidberg, Midden-Herenduin en Heerenduinen komt genieten bij aan het behoud ervan. Leden dragen al bij via hun lidmaatschap en parkeren daarom gratis met hun ledenpas. ,,Veel van onze bezoekers zijn zich niet van bewust van het feit dat het beheer van natuur, erfgoed en recreatieve voorzieningen, zoals parkeerplaatsen, wandelpaden, bankjes en het snoeien van bomen kostbaar is”, zegt interim-gebiedsmanager Michelle Osterhaus.

,,Natuurmonumenten is een vereniging die zelf inkomsten moet vinden en de subsidies die wij ontvangen dekken niet alle kosten. Daarom zijn wij super dankbaar voor onze leden die ons, vaak vele jaren aaneengesloten, met hun lidmaatschap ondersteunen om de natuur te beschermen, beheren en behouden. We vinden het belangrijk dat iedereen die van deze mooie gebieden met haar prachtige uitzichten, bossen en duinen komt genieten ook bijdraagt aan het behoud ervan. Daarom gaan we niet-leden een parkeerbijdrage vragen. Kom je op de fiets of wandelend? Dan hoef je geen parkeerbijdrage te betalen.”

Gratis parkeren voor leden

Leden van Natuurmonumenten parkeren gratis door middel van de QR-code op hun ledenpas. Natuurmonumenten verwacht de parkeerplaatsen op 1 april gereed te hebben.

Foto: aangeleverd

Andere berichten

Mierenspieren, lanterfanteren en speuren naar sporen→

Schapendag op Duin en Kruidberg→

Verhalen over de verborgen wereld in het duin→

Wintertijd start ook in Nationaal Park Zuid-Kennemerland→


Recent nieuws

  • Gratis Hartcheckdagen in de Bibliotheek Velsen
  • Typisch IJmuiden: de Velserduinweg
  • Filmprogramma Haventheater
  • OV Reisloket in Bibliotheek IJmuiden
  • Blik op een buurtkastje
  • DCIJ-nieuws: Bekerviertal eindigt net buiten top op NK
  • Velser Gemeenschap organiseert sprankelend jeugdoptreden
  • Duurzame gesprekken met Bram Tjaden van Energiek Velsen
  • Fietspad Lange Nieuwstraat overdekt
  • IJBC De Jump organiseert zomerbridge voor iedereen die kan bridgen
  • Internationale Dag Tegen Ouderenmishandeling
  • Jos Kops stopt na 50 jaar Budo lesgeven
  • Lustrum De Toermalijn, dertigjarig bestaan
  • Pop-up expositie: Verlangen naar Zee
  • Waar je crypto kunt kopen en gebruiken in en rond IJmuiden
  • VISdag met een gouden randje – samen vissen, samen verbinden
  • Laat je inspireren op de Inspiratiebeurs bij Westerveld
  • Gezocht: LEGO-scheepsmodellen voor zomertentoonstelling in Zee- en Havenmuseum
  • Groene en duurzame inspiratie op de Boerenmarkt Santpoort
  • Jouw donatie meer waard voor zwerfkatten
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}