Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Jayden (13) naar landelijke finale Kunstbende

Door Redactie | 16 juli 2021 | Geplaatst in Santpoort e.o.

Velserbroek – Dansen is voor Jayden Dunkwu zijn lust en zijn leven. En dat hij er goed in is, bleek onlangs tijdens de provinciale voorronde van de Kunstbende. Hij wist de eerste plaats te bemachtigen en veroverde daarmee een ticket voor de finale, die op 2 oktober plaatsvindt.

In de jaarlijkse talentenjacht voor leerlingen in het voortgezet onderwijs komen vrijwel alle kunstdisciplines aan bod. Van taal tot mode en van muziek tot expo, in acht verschillende categorieën kunnen jongeren zich inschrijven om hun talenten aan de jury te presenteren. Jayden nam vorig jaar ook al deel aan de wedstrijd in de categorie ‘dans’, maar moest toen genoegen nemen met de tweede plaats. In theater De Meervaart was hij dit keer echter voldoende overtuigend om door te mogen gaan naar de landelijke finale. Al sinds zijn geboorte was het duidelijk: Jayden houdt van dansen! Toen hij zelf nog op de basisschool zat, kwam hij via zijn halfzus in Limburg in aanraking met diverse vormen van streetdance. Zij traint zelf een dansgroep en bij het zien van hun moves wist Jayden dat hij graag dezelfde weg wilde bewandelen. Hij ontwikkelde een eigen stijl, waarbij de dansstijl popping een sleutelrol speelt. Het liefst zou hij er uiteindelijk zijn werk van maken. Intussen houdt hij zich ook al af en toe bezig met modellenwerk en acteerklusjes. Als hij over drie maanden in de Kromhouthal in Amsterdam ook de landelijke finale weet te winnen, biedt dat interessante mogelijkheden. De finalisten van de Kunstbende krijgen daarna vaak de kans om op te treden op bekende festivals, zoals Lowlands.

Foto:

Jayden staat op 2 oktober in de landelijke finale van de Kunstbende. Foto: Josanne van der Heijden

Andere berichten

125-jaar turn- en trampoline geschiedenis→

Textielcafé biedt nu ook leuke textielworkshops→

Tentoonstellingen over 150 jaar IJmuiden verlengd→

Woningbedrijf Velsen kijkt vooruit tijdens Festival VOOR Omgevingskwaliteit→


Recent nieuws

  • 125-jaar turn- en trampoline geschiedenis
  • Textielcafé biedt nu ook leuke textielworkshops
  • Tentoonstellingen over 150 jaar IJmuiden verlengd
  • Woningbedrijf Velsen kijkt vooruit tijdens Festival VOOR Omgevingskwaliteit
  • Werken bij De ZorgSpecialist?
  • Open Monumentendag op Westerveld
  • Filmprogramma Haventheater
  • Beleef de verborgen geschiedenis tijdens de Bunker-Doe-Dag
  • Pianist Marcel Worms en Yulianna Beziazychna in ’t Mosterdzaadje.
  • Een zeer geslaagde jubileumviering van 80 jaar IJmuider Bridgeclub De Jump.
  • Na 27 jaar een nieuw hoofdstuk voor Afslankstudio Velserbroek
  • Open dag Muziekvereniging Soli en dansstudio Jolein
  • Jan van Hokkai Kitchen en de haring van Henk gaan internationaal
  • De Jumbo Velserhof wordt een enorme buurtwinkel
  • Summer Park Sessions trotseert regen en trekt opnieuw duizenden bezoekers
  • Schaakcursus voor volwassenen bij Schaakclub Santpoort weer van start
  • Nieuwe theatershow Daddy Cool Turns 50
  • Dennis Gouda is officieel een Rots in de Branding
  • Repair Café bij Vereniging Santpoorts Belang
  • Open Monumentendagen 12 en 13 september geven inkijk in Oud-Velsen van weleer
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Margadantstraat 34
1976 DN IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
  • Beheer opties
  • Beheer diensten
  • Beheer {vendor_count} leveranciers
  • Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
  • {title}
  • {title}
  • {title}