Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Het Belinfante Strijkkwartet en het Phoenix Trio in ‘t Mosterdzaadje

Door Redactie | 5 december 2019 | Geplaatst in Santpoort e.o.

Santpoort – Op vrijdag 6 december om 20.00 uur treedt Het Belinfante Quartet op in ‘t Mosterdzaadje. Dit jonge, dynamische en spraakmakende strijkkwartet is opgericht in 2016 en speelt in kamermuziekseries door heel Nederland. Dit jaar wonnen zij de Delft Chamber Music Award. Het Belinfante Quartet (vernoemd naar Frieda Belinfante, celliste en de eerste professionele dirigente in Europa, bestaat uit: Olivia Scheepers en Fiona Robertson – viool, Sophie Vroegop – altviool, Pau Marquès i Oleo – cello. Uitgevoerd wordt het kwartet uit 1927 van Henriette Bosmans, zij was een goede vriendin van Frieda Belinfante. Schotse volksliederen – uit heimwee naar Schotland gearrangeerd door Fiona Robertson en Robert Schumanns strijkkwartet no 1.

Foto: Foppe Schut

De kwartetleden hebben hun studietijd in diverse landen afgerond, waaronder aan the Royal College of Music, Conservatorium van Amsterdam, Conservatorium Utrecht en het Koninklijk Conservatorium Den Haag. Hoogtepunt van het aankomende seizoen is o.a. optredens tijdens het Internationaal Kamermuziek Festival Utrecht.

Phoenix Trio

Zondag 8 december om 15.00 uur komen drie leden van het Phoenix Ensemble in de combinatie van cello, klarinet en viool met een bijzonder programma naar ‘t Mosterdzaadje. De musici zijn de Italiaanse klarinettiste Letizia Elsa Maulà, de Italiaans-Duitse celliste Sylvia Cempini en de Amerikaans-Nederlandse violist Ian de Jong.  Zij weten in deze spannende samenstelling werk uit te voeren van Mozart ( Divertimenti), Scarlatti ( sonate voor trio bewerkt)  en Nicolas Barci ( Im Volkston). 

Het ensemble is in 2017 in Rotterdam opgericht. De leden zijn professionele musici afkomstig uit Nederland, Duitsland en Italië. Veel verschillende combinaties van instrumenten en een uitgebreid repertoire maken dat dit Phoenix Ensemble zijn naam heeft gevestigd en volop concerten geeft in binnen en buitenland. Uit dit grote ensemble is voor dit concert Het Phoenix Trio bij elkaar. Ze gaan een speciale en levendige concertervaring verzorgen, waarin naast het bekende plaats is voor het nieuwe.

foto: aangeleverd

‘t Mosterdzaadje, Kerkweg 29, Santpoort-Noord, 023-5378625. Vanaf een half uur voor aanvang is de zaal open. Toegang vrij, een bijdrage in de onkosten wenselijk. Zie ook: www.mosterdzaadje.nl. (foto strijkkwartet: Foppe Schut)

Andere berichten

Hot Club de Frank en een schat aan Sefardische muziek→

Twee keer concert met pianist James Lisney in ’t Mosterdzaadje→

Jazz Quintet en Trio Voilà in ’t Mosterdzaadje→

Quiltgroep exposeert in ’t Mosterdzaadje→


Recent nieuws

  • Beperkingen Sluizenroute IJmuiden opgeheven
  • Duiken als Vaderdag cadeau
  • Vandaag in het duin
  • Zoektocht naar mogelijke natuurbrand in duingebied IJmuiden na hevige brandlucht
  • Bij de redactie aan tafel: Elodie Neijssel
  • VG-concert door Opleidingsorkesten van Soli en TataSteel
  • Zomerpret Velsen 2026: zomerse activiteiten voor álle kinderen in Velsen
  • Ontdek de verborgen verhalen achter de bunkers tijdens Bunkerdag
  • Dudok in de gemeente Velsen
  • SV Terrasvogels super vrijwilliger
  • Topprestatie VSV JO 14
  • Stormvogels verliest ruim van SCPB ’22
  • Hot Club de Frank en een schat aan Sefardische muziek
  • Fiets door de Tijd: ook een belevenis voor kinderen!
  • Workshop Look Good Feel Better in het IPSO Huis
  • Glazen vissen krijgen tweede leven tijdens Vissenloop en VissenRun
  • Typisch IJmuiden
  • Een prachtige rit in stijl
  • Groeneveen uit Santpoort-Noord speelt in de Padel Eredivisie
  • Fototentoonstelling: IJmuiden tussen 1960 en 1985 door de ogen van Piet Korpershoek
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
  • Beheer opties
  • Beheer diensten
  • Beheer {vendor_count} leveranciers
  • Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
  • {title}
  • {title}
  • {title}