Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Bóórdevol lokaal nieuws!

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Afzetpunten
    • Andere uitgaven
    • Voorwaarden
    • Privacy

DFDS hervat de minicruises naar Newcastle

Door Redactie | 17 maart 2022 | Geplaatst in IJmuiden e.o.

IJmuiden – Vanaf 25 februari is reizen naar het Verenigd Koninkrijk weer mogelijk voor alle Nederlanders. DFDS maakte vorige week de doorstart van alle MiniCruises naar Newcastle bekend.

Reizen van en naar het Verenigd Koninkrijk was lange tijd niet mogelijk vanwege het negatieve reisadvies voor reizigers uit Nederland en het reisverbod voor Britse reizigers. De route IJmuiden-Newcastle van de Deense ferrymaatschappij DFDS bleef wel open voor het vervoer van goederen en noodzakelijke reizen.

De Nederlandse overheid heeft bevestigd dat de coronapas na 25 februari verdwijnt. Voor veel reizen en vluchten naar het buitenland is de coronapas met QR-code echter nog wel nodig. Aangezien het Verenigd Koninkrijk de EU heeft verlaten, vereisen de nieuwe richtlijnen nog steeds een negatieve PCR-, of antigeentest van passagiers voordat ze vanuit een regio in het Verenigd Koninkrijk terug naar Nederland reizen. 

Teun-Wim Leene, Route Director bij DFDS, zegt: ,,We zijn natuurlijk erg blij met deze aankondiging en de versoepeling van de beperkingen en onze bemanning kijkt ernaar uit om meer passagiers aan boord te verwelkomen in de aanloop naar de zomer.”

Wilt u er dit voorjaar snel even tussenuit? Vaar zonder stress naar het Verenigd Koninkrijk, want de DFDS MiniCruises naar Newcastle zijn terug en beter dan ooit!

Geniet van een ontspannen overtocht met uitstekende faciliteiten aan boord. Neem de tijd om te genieten van een heerlijke maaltijd in een van de restaurants aan boord of trakteer uzelf op iets mooits in de Duty Free shop. En eenmaal aangekomen kunt u genieten van alle Britse charme en uitgebreide winkelmogelijkheden die uw stedentrip naar deze unieke bestemming te bieden heeft.

De overtocht biedt voor het hele gezin iets om van te genieten. Bars, restaurants en livemuziek houden u tijdens uw reis bezig, net als een bioscoop, kinderentertainment en speelterreinen. DFDS is ook blij om de terugkeer van de vrijwilligersorganisatie ORCA aan boord van de King Seaways aan te kondigen. Zij bieden activiteiten aan om wilde dieren aan boord te spotten, met de kans voor kinderen om dolfijnen, zeevogels en walvissen te spotten in een programma met gids.

De reisgarantie van DFDS houdt in dat klanten gratis kunnen omboeken als zij hun plannen moeten wijzigen vanwege de Covid-19 pandemie. 

Duty-Free

Duty Free is terug aan boord op de ferry’s tussen IJmuiden en Newcastle. Klanten kunnen in de duty-free shop aan boord genieten van de beste belastingvrije aanbiedingen op het gebied van speelgoed, parfums, cosmetica, kleding, sieraden en sterke dranken.  Meer informatie over de aanbiedingen in de Duty Free shop en alle details over de huidige Duty Free vrijstellingen kunt u vinden op de speciale Duty Free pagina op dfds.com.

Archieffoto: Erik Baalbergen

Andere berichten

Missiehuis Park Open Dag→

Leerlinge Vellesan College neemt stokje over van  Tamar Hagbi→

Jubelende kinderen in de gang voor de repetitie van Oliver→

Twee lesgevers gediplomeerd bij Watervrienden IJmuiden→


Recent nieuws

  • Missiehuis Park Open Dag
  • Leerlinge Vellesan College neemt stokje over van  Tamar Hagbi
  • Jubelende kinderen in de gang voor de repetitie van Oliver
  • Twee lesgevers gediplomeerd bij Watervrienden IJmuiden
  • Waarom witte wiebertjesruitjes op de weg?
  • Meester Serné haalt herinneringen op
  • TVIJ naar NK Ahoy
  • Jeugd-Carrouselwedstrijd op manege Kennemergaarde
  • VSV is veilig en gaat verder
  • Tom Overtoom verlengt contract
  • DCIJ-nieuws: Van der Vlis en Doornbosch winnaars play-offs
  • Vincent geslaagd voor tweede dan
  • Velsen – Hollandia
  • Typisch IJmuiden
  • Thuis in Santpoort
  • Waterloo 2 prolongeert titel
  • Alleen maar blije mensen op Plein 1945
  • Kaasmarkt Captein deelt 147 pond graskaas uit aan Voedselbank
  • Vroege vogels lopen er goed gekleed bij
  • Tweede editie Kunstroute Velsen
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Partnerbijdrages
  • Regio
  • Santpoort e.o.

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer Jutter | Hofgeest
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Castricummer
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Heemsteder
WONEN.nl Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Afzetpunten
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu