Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

De Waard wordt Supporter

Door Redactie | 14 januari 2023 | Geplaatst in IJmuiden e.o., Regio, Santpoort e.o.

Velsen-Zuid – Na Telstar drie tiende van haar bestaan gediend te hebben heeft Pieter de Waard, algemeen directeur en bestuursvoorzitter, besloten om per 1 juli aanstaande iets anders te gaan doen. De Waard is op dit moment nog de langstzittende Voorzitter in het Betaald Voetbal.

Bij zijn aantreden in oktober 2006 heeft Pieter samen met een flink aantal clubgetrouwen de club in rustig vaarwater gebracht en een beeld van Telstar gecreëerd dat recht doet aan de statuur, het zijn en geschiedenis van de Witte Leeuwen in het Nederlands voetballandschap.

Pieter lichtte aan het slot van zijn speech voorafgaande de nieuwstoast zijn keus toe: ,,2023 is begonnen en het belooft bijzonder te worden. Voor mij persoonlijk wordt het zeker bijzonder. 21 juni 2023 word ik eindelijk 63 en wordt het mijns inziens tijd voor wat anders. Zeven weken geleden heb ik per 1 juli mijn ontslag ingediend. Wat is er gebeurd? Dat doe je niet zomaar zullen enkelen denken. Er zal wel wat aan de hand zijn denken anderen! En dat is zo. Ik ben het namelijk zat. Ik ben het zat om te twijfelen of mijn toegevoegde waarde kan voortduren. Twijfelen aan mijn houdbaarheidsdatum. Twijfel of ik de aangewezen persoon ben om de club nóg verder te brengen. Maar wat het zwaarst weegt is dat ik mijzelf wil bevrijden van de enorme verantwoordelijkheid die ik, dag in dag uit, voel als het om het welzijn van onze club gaat. Achttien seizoenen zorg voelen, en daardoor te vaak op de rand functioneren, ik wil het niet meer. Samen met commissaris Jan Kees van der Leek heb ik desondanks gekeken of er een tussenweg zou kunnen zijn. Bij de club blijven maar met een andere invulling. Na verschillende gesprekken kwam ik tot de conclusie dat toch niet te willen. Weliswaar wil mijn hart dat graag maar mijn verstand weerhoudt mij er uiteindelijk van.

De club zal onder leiding van de volgende directeur ongetwijfeld veranderen, zoals het na mijn start ook anders ging. De nieuwe eindverantwoordelijke wil ik op geen enkele manier voor de voeten lopen. De mogelijke veranderingen wil ik niet van dichtbij meemaken, niet in de weg staan en zelfs die verdenking wil ik niet laden. Wegblijven, zeker in aanvang, is daarom het beste, voor de nieuwe directeur, voor de club en ook voor mij.

Weet dat ik niet over één nacht ijs ben gegaan. De afgelopen vier jaar ben ik zelf intensief met hashtag dewaardout bezig geweest. Al voor de pandemie schoten die gedachten wortel en had ik daarover intern al informele gesprekken. Direct na de pandemie kwam de herinnering aan Piexit weer tot leven en heb ik met Jan Kees de eerdergenoemde gesprekken gevoerd. Even daarvoor had ik al een loopbaanbegeleider in de arm genomen en daarenboven is mijn vrouw Jiska mijn grootste toeverlaat. Zij kent mij door en door en helpt mij vaak knopen doorhakken. Zo ben ik tot mijn weloverwogen besluit gekomen.”

Jakob Klompien, voorzitter RvC Telstar 1963 NV; ,,De RvC heeft enige tijd geleden kennis genomen van het besluit van Pieter om aan het einde van dit seizoen te zullen gaan stoppen bij Telstar. Wij respecteren dit besluit omdat we weten hoezeer er door hem over nagedacht en gesproken is. Tegelijkertijd betreuren we de gedachte dat Pieter vanaf komende zomer niet meer de leiding zal hebben in zeer ernstige mate. Hij heeft op een geheel eigen manier de club in de afgelopen 18 jaren door sommige moeilijke periodes geleid en het zijn eigen unieke smoel gegeven. Daarvoor zijn wij hem zeer grote dank verschuldigd. Het zijn grote schoenen om te vullen”.

De RvC heeft een adviescommissie met 3 personen ingesteld om in samenspraak met de naastbetrokkenen bij de club eerst een profiel op te stellen en vervolgens de procedure voor opvolging in te gaan.

Foto via Facebookpagina Telstar 1963 NV

Andere berichten

Dennis Gouda neemt mensen in zijn passie mee→

De open dag van Telstar was een groot succes→

Veel herinneringen opgehaald tijdens presentatie Telstarboek→

Community Champions van Telstar zetten zich in voor de buurt→


Recent nieuws

  • Fatima vindt zelfvertrouwen bij het Taalhuis van De Bibliotheek Velsen
  • Gratis workshop kennismaken met de lokale politiek en democratie
  • Jacob Visser en zoon Dave maken hun droom waar
  • Friso van Saase ‘Fittest Teen on Earth’
  • Meester Serné haalt herinneringen op
  • Vandaag in het duin
  • Speel met de golven bij beeldenpark Een Zee van Staal
  • Pubquiz in de Regenwulptuin door Samen Velsen
  • Dalende trend in strandafval verbergt dreiging plasticvervuiling
  • Typisch IJmuiden
  • Derde editie Buurt Zomer Feest Oud-IJmuiden wordt weer een knaller
  • De passie voor Passie voor Slapen
  • Dennis Gouda neemt mensen in zijn passie mee
  • Knutselworkshop in het vernieuwde Pieter Vermeulen Museum
  • Santpoortse kermis beste van Nederland
  • Uitslag Ringsteken op de brommer
  • Drukte in de havens van IJmuiden
  • De stad die eerst verzonnen werd
  • Brand duingebied IJmuiden
  • Drie auto’s betrokken bij ongeval Rijksweg
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Margadantstraat 34
1976 DN IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
  • Beheer opties
  • Beheer diensten
  • Beheer {vendor_count} leveranciers
  • Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
  • {title}
  • {title}
  • {title}