Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

DCIJ-nieuws: Jarige Nicole Schouten verzuimt cadeautje uit te pakken

Door Redactie | 24 maart 2024 | Geplaatst in IJmuiden e.o., Santpoort e.o.

IJmuiden – Na de coronajaren groeit de jeugdafdeling van Damclub IJmuiden (DCIJ) gestaag. Eén van de drijvende krachten achter deze groei is Nicole Schouten. Schouten, die ook samen met haar zus Jacqueline en Cees van der Vlis lessen aan beginnende volwassenen geeft, is al een aantal jaren jeugdleidster. Veel jeugdleden hebben onder haar bezielende leiding hun eerste trucjes op het dambord geleerd.

Ter gelegenheid van haar verjaardag speelde Schouten een simultaan tegen de jeugdleden. Iedereen hield lang stand en sommige jeugdleden wisten zelfs een goed resultaat te behalen. Jens Mischke, het meest ervaren jeugdlid dat al bij de volwassenen speelt, haalde een winnende combinatie uit. Verrassender was de overwinning van nieuw lid Max van der Avoort, die met een gemene meerslagtruc het nodige applaus van de supporters ontving. Nieuw lid Tijn van Wees hield het aantal schijven in evenwicht en verdiende daarmee een puntendeling.

Na de simultaan was Schoutens honger nog niet gestild. Toen de veel sterker geachte Stijn Tuijtel onvoldoende voordeel behaalde met een hekstelling en tot overmaat van ramp op het verkeerde veld dam haalde, voerde Schouten een winnende truc uit. Helaas liet Schouten Tuijtel daarna nog net naar remise ontsnappen.

Ondertussen nam Martin van Dijk de koppositie over van de verhinderde Max Doornbosch. Wim Winter dacht toe te kunnen slaan na een tijdelijk offer van Van Dijk, maar kwam bedrogen uit. Uiteindelijk wist Winter wel de remise te vinden. Ook Jesse Bos deed goede zaken door met sterk positiespel Henk den Outer naar de randen te duwen.

Foto: Na de simultaan was Schoutens honger nog niet gestild. Foto: aangeleverd

Andere berichten

DCIJ-nieuws: warmdraaien voor ontvangst landskampioen→

DCIJ-nieuws:  Telstar van de damwereld verliest nipt bij rentree→

DCIJ-nieuws: VAR slaapt bij grootmeesterremise→

DCIJ-nieuws: Bos en Doornbosch meteen scherp bij seizoensopening→


Recent nieuws

  • Samen tegen femicide: Gemeente Velsen en Bibliotheek Velsen bundelen hun krachten
  • Meester Serné haalt herinneringen op: Koning David, Bathseba en “Ik eis de nacht op”
  • Koffiepunten sparen voor de Voedselbank
  • Informatieve bijeenkomst prostaatkanker bij IPSO Huis Santpoort
  • Tip van de bakker: de geur van Sinterklaas in huis
  • Bezoek uit de ruimte?
  • Geslaagde lichtjeswandeling voor bewoners Huis ter Hagen
  • Feestelijke opening van expositie 65 jaar popmuziek in Velsen
  • Stille veiling van schilderijen in het Zee- en Havenmuseum
  • De Luchte heeft nieuwe website en nieuw logo
  • Auto op zijn kant beland, bestuurder gewond
  • Neem jij ook je St.-Maarten lampion mee naar de intocht?
  • Creatieve middag in de Brulboei: lekker bezig!
  • Word de betere versie van jezelf tijdens IJmond Business Boxing
  • Uitwisseling leerlingen Technisch en Maritiem College Velsen met Belgische school
  • Velsen Lokaal presenteert Nathanael Korf als lijsttrekker voor gemeenteraadsverkiezingen 2026
  • Urban Sportspark Valckenhoeflaan officieel geopend
  • Vereniging in Velsen halen samen ruim een ton op met verkoop loten Grote Clubactie
  • Suikerbeesten en taaitaai bij bakkerij Ben Vreman
  • Veiligheidsregio Kennemerland: ,,Geef geen kerstpakket dit jaar!’’
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
  • Beheer opties
  • Beheer diensten
  • Beheer {vendor_count} leveranciers
  • Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
  • {title}
  • {title}
  • {title}