Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

DCIJ-nieuws: Bekerviertal verrassend vijfde op NK

Door Redactie | 9 juni 2024 | Geplaatst in IJmuiden e.o., Santpoort e.o.

IJmuiden – In de damsport is bij teamwedstrijden de nationale competitie het belangrijkste evenement van het jaar. Afgelopen seizoen wist Damclub IJmuiden (DCIJ) de beste prestatie in ruim twintig jaar neer te zetten, namelijk de tweede plaats in de één na hoogste klasse. Het eendaagse nationale bekertoernooi wordt gezien als een leuk toetje aan het einde van het seizoen. Ditmaal wist DCIJ zich ternauwernood met een tweede plaats in Noord-Holland te kwalificeren voor dit toernooi.

Na een verwachte zege op Roermond wisten de IJmuidenaren de sterke hoofdklasser Lunteren op een gelijkspel te houden en werd er zelfs gewonnen van ereklasser Damcombinatie Fryslân. Alleen de uiteindelijke winnaar, ereklasser Hijken met oud-wereldkampioen Boomstra, was een maatje te groot voor DCIJ: 7-1. Na een gelijkspel tegen Huissen 2 en een nipte overwinning op Samen Sterk Hazerswoude bleken de IJmuidenaren vijfde te zijn geworden, waarbij zij alleen vier ereklasseteams boven zich moesten dulden. Een knappe prestatie van Jesse Bos, Ivo de Jong, Max Doornbosch en Cees van der Vlis.

Ook in het buitenland deed een aantal DCIJ’ers het goed. Tijdens het internationale toernooi in Salou wisten Kees Pippel (17e) en Wim Winter (19e) in de top 20 te eindigen en daarbij meesternormen te scoren. Jacqueline Schouten werd met een 39e plaats de beste vrouw en Kees Pippel werd achter oud-wereldkampioen Gantwarg tweede bij het 70+ klassement. Tot slot wist bij de jeugd Tijn van Wees de voorjaarscompetitie te winnen. Youssef Laassri werd tweede en Adam Mallouk pakte na een eindspurt het brons.

Foto: Toch een knappe prestatie geleverd in Roermond. Foto: aangeleverd DCIJ

Andere berichten

DCIJ-nieuws: warmdraaien voor ontvangst landskampioen→

DCIJ-nieuws:  Telstar van de damwereld verliest nipt bij rentree→

DCIJ-nieuws: VAR slaapt bij grootmeesterremise→

DCIJ-nieuws: Bos en Doornbosch meteen scherp bij seizoensopening→


Recent nieuws

  • Streekomroep IJmond 360 ontvangt belangrijke subsidie voor verdere groei
  • Maak het verschil voor Velsenaren: steun Bibliotheek Velsen
  • Pinkenweekend Naaldkerk Santpoort weer reuze gezellig en zeer succesvol
  • IJmuidense Isa Colin timmert super goed aan de weg bij Ajax
  • Piratenavonturen in bibliotheek tijdens Kinderboekenweek 
  • Hans Keune trio met klarinettist Bernard Berkhout en vibrafonist Jacco Griekspoor
  • Ruimere openingstijden Pieter Vermeulen Museum
  • Het nieuwe bedrijvencentrum in het Havengebied IJmuiden
  • Typisch IJmuiden: de geschiedenis van het Apostolisch Genootschap in IJmuiden (deel 1).
  • Jiddische liederen en viool-pianoduo in ’t Mosterdzaadje
  • Rabobank-leden verdelen 300.000 euro onder clubs in Haarlem-IJmond
  • Telstar breidt uit met O15- team
  • Dakloosheid aanpakken
  • Tip van de bakker!
  • Verkoop stoofperen op Beeckestijn
  • Lichtspel – Glas in Lood: glas-in-lood in isolatieglas duurzaam en betoverend
  • Haventheater IJmuiden biedt gratis Cinekid-programma tijdens herfstvakantie
  • Herfstvakantie in het Zee- en Havenmuseum IJmuiden
  • Oostenrijkse ski-opening in Nederland
  • The Dutch Tenors kijken uit naar hun voorstelling in het Haventheater
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}