Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Cello-Pianoduo en Het Delphine Trio in ’t Mosterdzaadje

Door Redactie | 2 februari 2024 | Geplaatst in Santpoort e.o.

Santpoort-Noord – Zaterdag 3 februari om 15.00 uur zijn in ’t Mosterdzaadje een afwisselend en meeslepend programma met hoogtepunten uit het cello-piano repertoire te beluisteren.

Celliste Ketevan Roinishvili en pianiste Vera Kooper. Deze twee muzikale grootheden gaan de luisteraar meevoeren van de humor van Beethoven, naar de intensiteit en theatrale dramatiek van Lera Auerbach en eindigen met Schuberts meesterlijke melodieën in de Arpeggione sonate.

Ketevan Roinishvili (Georgië) en Vera Kooper ontmoetten elkaar in de Amsterdamse Jordaan. Ze delen een grote liefde voor kamermuziek. Ketevan won vele nationale en internationale prijzen. Na haar studie in Tbilisi en Wenen, sloot ze in Amsterdam haar examens met de hoogst mogelijke onderscheiding af. Nederlandse pianiste Vera Kooper wordt beschreven als een sensitief en expressief musicus, met een indrukwekkende techniek en gepassioneerde toewijding. Haar solo-CD ‘Hope’ werd zeer goed ontvangen. Daarnaast toerde ze in 2021 smane met Floris Kortie langs de theaters met de voorstelling over Beethoven. Met het Delta Trio won ze de ‘Anton Kersjesprijs’.

Het Delphine Trio: vitaliteit en verbeeldingskracht

Op zondag 4 februari om 15.00 uur is het befaamde Londense Delphine Trio te gast in ’t Mosterdzaadje. Drie gepassioneerde jonge musici: Magdalenna Krstevska (klarinet), Jobine Siekman (cello) en Roelof Temmingh (piano). Afkomstig uit Australië, Nederland en Zuid-Afrika ontmoetten deze topmusici elkaar aan het Royal College of Music in Londen. Lyrisch zijn ze over het stuk van Kenneth Leighton: ‘Fantasy on an American Hymn Tune’. Er volgen prachtige composities van Robert Kahn, muziek die aan Schubert doet denken. Jazzy is het trio van Robert Delanoff, volksmuziek zit in het werk van Matias Seiber en John Psathas. De leden van het Delphine Trio zijn fervente voorstanders van diversiteit in klassieke muziek. Dat weerspiegelt zich in de programmering. ’t Mosterdzaadje, Kerkweg 29, Santpoort-Noord 023-5378625 www.mosterdzaadje.nl. Vanaf half uur voor aanvang is de deur open. Toegang vrij, na afloop collecte. 

Foto: aangeleverd

Andere berichten

Donateursconcert van wereldklasse→

Hot Club de Frank en een schat aan Sefardische muziek→

Twee keer concert met pianist James Lisney in ’t Mosterdzaadje→

Jazz Quintet en Trio Voilà in ’t Mosterdzaadje→


Recent nieuws

  • Meneer van Laar leert Tender-leerlingen Hollandse Nieuwe happen bij de Volendammer
  • Musical Dansschool Blijmond voert aangrijpende jeugdmusical op
  • Zomersluiting winkel OIG-IHD
  • Vier Stolpersteine voor vermoord gezin Vleeschhouwer-Doof in Driehuis
  • Driekwart eeuw Rotary Club Velsen
  • Het nieuwe Pieter Vermeulen Museum in IJmuiden
  • Rapport Staatscommissie tegen Discriminatie en Racisme
  • Kinderen maken wandelroute plasticvrij tijdens avondvierdaagse in Velsen
  • Nieuwe raad van toezicht Stadsschouwburg Velsen | Haventheater IJmuiden benoemd
  • Archeologiedagen: rondleiding in en om de Engelmunduskerk
  • Avond4daagse Velserbroek brengt ruim 1500 deelnemers op de been
  • Het juiste reddingsvest kiezen voor elk type watersporter
  • De Zefier viert 10-jarig bestaan met spectaculair eigen circus
  • Sport- en Cultuurmarkt in Stadspark samen met open huis Kuba Moskee IJmuiden
  • Jan Bakker brengt lijvig werk over 65 jaar popmuziek uit
  • De kriebels van Boer & Markt Santpoort
  • Havenfestival viert jubileum van IJmuiden met groots maritiem en cultureel programma
  • Terrasvogels kijkt terug op geslaagd JO7 toernooi
  • Bij de redactie aan tafel: Lorenzo Piroddi
  • Vrije inloop bij de Odd Fellows in Velsen
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
  • Beheer opties
  • Beheer diensten
  • Beheer {vendor_count} leveranciers
  • Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
  • {title}
  • {title}
  • {title}