Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Mentaal Vitaal de zomer in!

Door Redactie | 1 juni 2026 | Geplaatst in IJmuiden e.o., Regio, Santpoort e.o.

Velsen – In de Week van de Mentale Gezondheid kun je op zaterdag 6 juni in de bossen van Velsen ervaren wat natuur voor je (mentale) gezondheid doet. Doe je mee?

Waar?

Startpunt is het voormalig clubhuis van Korfbalvereniging DKV in Park Schoonenberg (Velsen-Zuid). Fietsenrekken aanwezig en anders parkeren bij Telstar. Het pad tussen de voetbalvelden van VV IJmuiden leidt naar het clubhuis.

Je kunt een keuze maken uit de volgende activiteiten:

 A) Vitale start van de dag met een Bootcamp Boost bij personal trainer Dionne zodat je energie hebt voor de rest van de dag. 09.00-10.00 uur.

 B) Of zet je zintuigen aan het werk met yogadocent Ilja op weg naar Buurttuin Waterloo en ontdek dat lopen in de natuur meditatief kan zijn. 09.00-10.00 uur

C) Ervaar mentale gezondheid, balans en ontspanning door met je handen in het groen aan de slag te gaan. Loop mee met herborist Corina naar Buurttuin Waterloo en geniet na afloop van je zelfgemaakte kruidenthee. 10.00-12.00 uur

D) Of kies voor zuurstof naar je brein met een actief sportieve wandeling door het bos met looptrainer Marco. 10.00-10.45 uur.

E) Ga met natuurgids Anne op pad voor een kennismaking met de natuur met al je zintuigen; observeer en verwonder je en ervaar de ontspanning van het groen. 11.00-12.00 uur.

F) Krijg inspiratie voor een vitale zomer met een ‘walkshop’ bij Elisa en merk dat een eerste kleine stap het verschil kan maken. 12.00-13.00 uur

Hoe?

Je kunt je t/m 4 juni opgeven door een mail met je keuze(n) te sturen naar elisa@positiefgezondleven.nl Let op; per activiteit kunnen er maximaal 12 mensen meedoen, dus wacht niet te lang met opgeven. Je krijgt een bevestiging per mail.

Wie?

Deze ochtend wordt georganiseerd door Vitaler Velsen, vanuit de samenwerking GroenVitaal, Prana Massage & Yoga, CareworX en Positief Gezond Leven. Speciaal voor 6 juni is er een vitale bijdrage van Seniorencoach Kennemerland (SRCKL), Elmakes Sportief Wandelen en Ultimate Vitality.

Maak je keuze (n) uit heel veel leuke activiteiten! Foto: aangeleverd

Andere berichten

Zo wordt wachten leuk bij het Hartcheckpunt in de bibliotheek!→

Spreuken die spreken→

Helft ouderen ziet af van winkelen en uitstapjes door ontbreken openbaar toilet→

Middeleeuws handboogschieten als zomerse pret→


Recent nieuws

  • Spreuken die spreken
  • Helft ouderen ziet af van winkelen en uitstapjes door ontbreken openbaar toilet
  • Middeleeuws handboogschieten als zomerse pret
  • Reizigersdiarree meest voorkomende vakantieziekte
  • Help de jonge egels! Let deze zomer extra op bij tuinwerkzaamheden
  • Sluiseilanders komen in actie voor een buurt AED
  • Dwalen met verhalen bij beeldenpark Een Zee van Staal
  • De open dag van Telstar was een groot succes
  • Strijd tegen sigarettenpeuken
  • Deze zomer extra alert op huidkanker
  • Gerard van der Heijden zet de puntjes op de i bij nieuw pand De Jutter|Hofgeest
  • Proef de sfeer tijdens de Mediterrane Week in De Dwarsligger
  • De band tussen de familie Boreel en de Engelmunduskerk Oud-Velsen
  • Bibliotheek IJmuiden zet Trans-Siberië Express centraal
  • Dolly Bellefleur presenteert het 30e COC Songfestival!
  • Nu aanmelden voor het Wisselevenement: 90 jaar!
  • Olaf Booy precies op zijn 67ste verjaardag met pensioen
  • Nicolette Koopen schept een reëel beeld over het gebruik van XTC
  • Veel herinneringen opgehaald tijdens presentatie Telstarboek
  • Grote inzet bij duinbrand langs Badweg in IJmuiden
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Margadantstraat 34
1976 DN IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
  • Beheer opties
  • Beheer diensten
  • Beheer {vendor_count} leveranciers
  • Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
  • {title}
  • {title}
  • {title}