IJmuiden– Het naderende weekend belooft uitstekend weer te brengen. Een zonnige wandeling rond de haven laat zich goed combineren met een lokaal familie-uitje. Omdat de meivakantie nog in volle gang is, hanteert het Zee- en Havenmuseum ook de komende week verruimde openingstijden.
Voor wie de zon even wil afwisselen met een activiteit binnen, biedt het museum aan de Havenkade een passend programma voor meerdere generaties. De jubileumtentoonstelling over 150 jaar IJmuiden trekt de aandacht, mede dankzij de grote luchtfoto van de stad waar bezoekers letterlijk overheen lopen. Terwijl volwassenen de ontwikkeling van de regio bekijken, ligt er voor de (klein)kinderen een maritiem escapespel en een reeks speurtochten klaar.
Openingstijden
Tijdens het resterende deel van de meivakantie is het museum dagelijks geopend van 13.00 tot 17.00 uur. Alleen op maandag blijven de deuren gesloten. Kijk voor meer informatie op zeehavenmuseum.nl. Foto: aangeleverd

