Velserbroek/IJmuiden – We kennen natuurlijk inmiddels allemaal Takko Fashion op het Marktplein in IJmuiden. Zo’n fijne zaak voor het hele gezin die snel inspringt op de trends en het seizoen. Elke keer weer wat nieuws, of het nu gaat om goede basics of net dat ene setje dat je nog miste in de kast en dan ook nog eens heel erg betaalbaar.
Door Ingeborg Baumann
Vanaf volgende week vrijdag wordt in het voormalige Blokkerpand in Velserbroek een tweede Velsens filiaal geopend. Takko Fashion heeft hele leuke en betaalbare kleding voor echt het hele gezin. Schattige kleertjes voor baby’s en peuters, toffe setjes voor oudere kinderen, vader en moeder kunnen helemaal in het nieuw worden gestoken en er hangt ook mooi ondergoed en zwemkleding in de rekken.
In Velserbroek komt een heel nieuw en enthousiast team te werken onder leiding van het vertrouwde gezicht van Sylvia Stegeman, die ook filiaalmanager is in IJmuiden. Takko trok en trekt veel bezoekers uit Velsen maar ook uit de regio en dat maakt dat er absoluut ruimte is voor deze nieuwe vestiging. Het wordt nog leuker shoppen in Winkelcentrum Velserbroek.
Uiteraard gaat de opening gepaard met allerlei feestelijkheden. Er zijn hapjes en drankjes en een clown voor de kinderen. Bij aankoop van 40 euro krijg je een linnen tasje cadeau dat je gratis kunt laten bedrukken in jouw eigen stijl. Bij de actie ‘kraak de kluis’ zijn er fijne cadeaubonnen te winnen. Mooie gelegenheid om maar eens te gaan kijken bij de opening en misschien wel een beetje hebberig te worden. De zomercollectie is heel erg leuk en draagbaar!
Foto: Het team zit er al helemaal klaar voor en verheugt zich op de opening volgende week vrijdag! Foto: aangeleverd