Oud-Velsen – Rust en mysterie: dat drukken de werken van Catharina Way uit. Gemaakt van textiel in een spannende combinatie van fluweel en tule. Vanaf zaterdag 31 mei is de tentoonstelling te zien in de Engelmunduskerk in Oud-Velsen.
Catharina de Wit-Way werkt al ruim derig jaar met wandkleden, zogenaamde textielapplicaties. De werken zijn opgebouwd uit twee heel verschillende materialen: fluweel, dat dik en zwaar is, en tule, dat transparant en licht is. Die combinatie maakt de werken spannend om naar te kijken, en geven ze een rustige en mysterieuze uitstraling. De tentoonstelling is gratis toegankelijk, en is te zien vanaf zaterdag 31 mei om 11.00 uur.
Praktische informatie
Engelmunduskerk Oud Velsen, Kerkplein 1, Velsen-Zuid. De tentoonstelling is te zien op:
zaterdag 31 mei van 11.00 โ 17.00 uur, zondag 1 juni van 12.00 โ 17.00 uur, zaterdag 7 juni van 11.00 โ 17.00 uur en zondag 8 juni van 12.00 โ 17.00 uur. De toegang is gratis.
Spannende combinaties van fluweel en tule. Foto: aangeleverd