Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

Knap herstel Telstar

Door Redactie | 25 november 2019 | Geplaatst in IJmuiden e.o., Santpoort e.o.

Bij iedere wedstrijd in het betaald voetbal werd er één minuut niet gevoetbald. Door één minuut niet te spelen na het eerste fluitsignaal willen de clubs gezamenlijk een statement maken tegen racisme. Ook FC Dordrecht en Telstar deden hieraan mee.

Maar daarna is na zeven minuten de eerste kans voor FC Dordrecht. Pedro Marques schiet het leer naast. Twee minuten verder laat Telstar zich voor de eerste keer gelden. Marcus McGuane neemt snel een vrije trap. Via Elayis Tavsan komt Senne Lynen aan de bal. Uit zijn voorzet verdwijnt het leer via de kluts over de achterlijn. De wedstrijd is een kwartier onderweg als Quincy Hogesteger het sprintduel van Shayne Pattynama wint. De bal verdwijnt ruim naast het Velsense doel. In de 24e minuut komt Telstar op voorsprong. Het is Reda Kharchouch die scoort. Het schot lijkt houdbaar maar de bal wordt van richting veranderd: 0-1. Nog voor rust, in de 38e minuut, vergroot Telstar de score. Uit een voorzet van Shayne Pattynama glijdt Elayis Tavsan de bal over de doellijn: 0-2. Twee minuten later verkleint de thuisclub de achterstand. Frank Korpershoek werkt Pedro Marques tegen het gras. Met als gevolg  een penalty. Pedro Marques benut de strafschop zelf: 1-2. 

De tweede helft is nauwelijks onderweg als Sven van der Maaten Thomas Schalekamp onderuit schoffelt. Scheidsrechter Gansner twijfelt maar wordt door zijn assistent overruled. Weer een strafschop. Weer schiet Pedro Marques raak: 2-2. Vrijwel direct na deze gelijkmaker krijgt Elayis Tavsan twee kansen. Twee keer kiest hij ervoor om Reda Kharchouch aan te spelen. Een foute keuze. Toch komt Telstar wederom op voorsprong. Anthony Berenstein neemt een vrije trap. Het ronde speeltuig wordt weggewerkt en belandt weer voor de voeten van Berenstein. Hij herhaalt zijn actie. Reda Kharchouch is de enige die reageert en schiet in complete vrijheid het leer binnen: 2-3. De thuisclub dringt wel aan en krijgt twee kansen. Lewis Montsma kopt de bal op de lat en Fabian de Abreu schiet van dichtbij over. Toch blijft Telstar het meest gevaarlijk. Kansen zijn er voor Charlie Gilmour, Anthony Berenstein en Glynor Plet. Allen hebben het vizier niet op scherp staan. Na ruim vier minuten extra speeltijd fluit arbiter Gansner voor de laatste keer. (Marja Korbee, foto: 1963-pictures.nl)


Opstelling: 12. Sven van der Maaten, 4. Charlie Gilmour, 6. Frank Korpershoek, 7. Elayis Tavsan (83e min. 29. Glynor Plet),  8. Senne Lynen, 9. Reda Kharchouch, 11. Anthony Berenstein, 14. Marcus McGuane (69e min. 21. Anass Najah), 17. Sven van Doorm, 18. Benaissa Benamar en 25. Shayne Pattynama (78e min. 5. Redouan El Yaakoubi). 

Andere berichten

Telstar start lekker in de play-offs, gejuich in de verre omtrek hoorbaar→

Veiligheidsrisicogebied rondom wedstrijd tegen FC Emmen→

Port of Football: waar staat onze industriële regio qua energiehuishouding?→

Een halfjaar Voetbal Herinneringen Telstar→


Recent nieuws

  • Geef De kleine walvis cadeau en maak leesplezier mogelijk!
  • Open dag bij Nova Uitvaartverzorging met gratis loterij voor alle bezoekers
  • Velsen viert 80 jaar geleden bevrijd door de Canadezen  
  • Telstar start lekker in de play-offs, gejuich in de verre omtrek hoorbaar
  • Vogelwandeling Westerveld op 18 mei
  • Haventheater IJmuiden presenteert bruisend nieuw seizoen 2025-2026
  • Filmprogramma Haventheater IJmuiden
  • Romantische meesterwerken en driestemmige wereldmuziek
  • Voorzorgmaatregel rondom de wedstrijd van SC Telstar tegen ADO Den Haag
  • Rectificatie: Niet Guus maar Erik Hartendorf speelde 4 mei de taptoe op Duinhof 
  • Explosie Spitsaak Velserbroek
  • Burendag in De Spiltuin
  • Muzikale Held uit de IJmond (deel 2)
  • Spreuken die Spreken
  • Workshop Ontdek je Stem!
  • We zitten opgesloten!
  • DCIJ-nieuws:  wisselende resultaten gezusters Schouten bij NK veteranen
  • Knutselworkshop in Pieter Vermeulen Museum
  • Van mavo naar havo op het Vellesan College: alles voor een goede start in 4 havo
  • Operakoor Bel Canto laat zich van een andere kant horen
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}