Velsen – Muziekvereniging IJmuider Harmonie werd opgericht op 11 september 1945 en de vereniging is heel blij om met verschillende festiviteiten het 80-jarig bestaan te mogen vieren.
Zaterdagavond 20 september houdt de IJmuider Harmonie een reünie en feestavond in hun eigen verenigingsgebouw op de Tolsduinerlaan 12 in Velsen-Zuid en je kunt hier als oud- lid nog bij zijn! Het reünieorkest zal spelen en er is een grote expositie met onder andere oude uniformen, gadgets van vorige lustrums, plakboeken en fotoalbums. Het belooft een avond vol ‘oh ja, toen’ momenten te worden en hopelijk een warm weerzien van vroegere muziekmaatjes. Er is uiteraard voldoende ruimte om bij te praten en herinneringen op te halen.
Ook worden er op een groot scherm doorlopend oude foto’s en filmfragmenten vertoond van de afgelopen 80 jaren vol optredens, muziek, buitenlands reizen , donateursconcerten in de stadsschouwburg en nog veel meer. Er zijn inmiddels al meer dan 100 inschrijvingen van (oud) leden uit veel verschillende jaargangen en er wordt uitgekeken om ieder oud lid te mogen verwelkomen. Uiteraard zijn ook partners of introducees van harte welkom. De feestelijke avond begint om 19.30 uur.
Kom je ook?
Dan graag even een aanmeldingsmailtje naar jubileum@ijmuiderharmonie.nl.
Foto: De IJmuider Harmonie op de trappen van het stadhuis. Foto: aangeleverd