Menu

Skip to content

Jutter | HofgeestLogo

Het laatste nieuws uit IJmuiden, Velsen, Velserbroek, Santpoort, Driehuis en Spaarnwoude.

Menu

Skip to content
  • Home
  • Nieuws
    • IJmuiden e.o.
    • Santpoort e.o.
    • Regio
  • ePaper
    • Jutter | Hofgeest
    • Gemeente Velsen
    • Lijf & gezondheid
      • Lijf & gezondheid Magazine
    • Wonen.nl
    • ARCHIEVEN
  • Kabalen
    • Deze week
    • Opgeven
  • Familieberichten
  • Vacatures
  • Gemeente
  • Adverteren
    • Adverteren
    • Verkoopteam
  • Redactie
    • Uw tekst aanleveren
    • Redactieteam
  • Over ons
    • Contact
    • Bezorging
    • Ophaalpunten
    • Andere uitgaven
    • Vacatures
    • Voorwaarden
    • Privacy

5 NK-medailles voor springers TVIJ

Door Redactie | 1 juli 2022 | Geplaatst in IJmuiden e.o., Santpoort e.o.

Velsen – Dit weekeinde stond in het teken van het Nederlands Kampioenschap trampolinespringen in Ahoy Rotterdam. TVIJ had zich geplaatst met 8 springers. Voor het individuele kampioenschap waren dit Ruben Walkeuter, Romana Schuring, Naut Miedema, Lisanne Hak en Lieke van Vierzen. Bij het synchroonspringen de paren Faith van den Brande & Lisanne Hak, Dave van Berghem & Finn Riepema (beide niet op de foto), Lieke van Vierzen & Chemene Hazelof (Sparta Ermelo) en Romana Schuring & Niamh Slattery (Triffis Alkmaar). Helaas moest Ruben zich afmelden. Alle anderen hebben top gesprongen. Voor Finn en Dave was het hun eerste NK. Ze hebben zich goed staande weten te houden en eindigden op een 6e plek. Ook Faith en Lisanne hebben mooi synchroon gesprongen maar met een 9e plek helaas net niet de finale bereikt. Lisanne had zich ook individueel weten te kwalificeren en kwam ook hier ondanks twee hele goede oefeningen net iets te kort voor een plaats bij de beste 8. Wie weet volgend jaar!

Naut Miedema sprong zich met een oefening met vier dubbele salto’s en hierdoor met een nieuw persoonlijk moeilijkheidsrecord naar een verdienstelijke 3e plek. Brons dus voor Naut in de 1e divisie. 

Vervolgens was het de beurt aan de eredivisie, de hoogst haalbare klasse van Nederland. Hier had TVIJ nog twee ijzers in het vuur. Lieke en Romana eindigden met individueel en synchroon beide op een prachtige 2e plek en keerden dus met twee keer zilver huiswaarts. Bovendien was het NK een kwalificatiemoment voor het WK in Bulgarije dat in november plaats zal vinden. Beide toppers hebben ook nog eens de wildcard limiet gesprongen, wat betekent dat het WK weer een stapje dichterbij is gekomen. Volgende week, op 1 juli is de tweede kwalificatiewedstrijd, wie weet lukt het hun dan de harde limiet bij elkaar te springen, zodat ze meteen zeker zijn van plaatsing.

Het springseizoen van TVIJ zit er bijna op. Op zondag 2 juli maken ze gezamenlijk de zaal schoon en sluiten ze het jaar op een feestelijke manier af.

Foto: aangeleverd

Andere berichten

Een lach en een traan bij het NK trampolinespringen→

Spanning, succes en teamspirit bij springers TVIJ→

Weekend vol trampolinespringen voor TVIJ→

Goede oefeningen voor TVIJ tijdens tweede voorronde NK Trampoline→


Recent nieuws

  • Laat de Zomerpret maar beginnen!
  • Vandaag in het duin: Op zoek naar de zebrarups en de sint-jacobsvlinder
  • Deze zomer extra openstellingen Forteiland IJmuiden
  • Landelijke Open Imkerijdagen 2025
  • Typisch IJmuiden: klusje in de Vissershaven
  • Bij de redactie aan tafel : Annet van der Vlugt
  • Knutselworkshop in Pieter Vermeulen Museum
  • Buurtbarbecue: smullen en genieten van een kleurrijk samenzijn!
  • De ‘vernieuwbouw’ is begonnen
  • Lange Nieuwstraat 12 t/m 178  krijgt duurzame metamorfose
  • Rondleiding door Oud Velsen
  • Feestelijke start van Zomerpret in Sporthal Oost
  • Blik op een buurtkastje
  • Om vast in de stemming te komen
  • Afzwemfestijn bij Watervrienden IJmuiden
  • Hooggespannen verwachtingen voor jubileumeditie Summer Park Sessions
  • Franciscus got Talent!
  • Hoe krijg je als bedrijf voet aan de grond in Duitsland?
  • ‘Wie jarig is trakteert’
  • Tip van de bakker!
Job in de Regio

Edities

  • IJmuiden e.o.
  • Regio
  • Santpoort e.o.
  • Zakelijk-Nieuws-Landelijk

Zoeken

In de Regio

Live webcam in IJmuiden aan ZeeLive webcam IJmuiden aan Zee

Onze ophaalpunten

Ophaalpunten Jutter | Hofgeest

Onze uitgaven

Nieuwe Meerbode editie Aalsmeer HC nieuws Noord | Zuid
Nieuwe Meerbode editie De Ronde Venen Amstelveens Nieuwsblad
Nieuwe Meerbode editie Uithoorn Jutter | Hofgeest
Castricummer Heemsteder
Weekblad voor Ouder-Amstel Bloemendaler
Lijf & gezondheid Job in de Regio
WONEN.nl  
VerspreidNet

Jutter | Hofgeest
Zeeweg 191
1971 HB IJmuiden
0255-533900
info@jutter.nl of info@hofgeest.nl

 

IJmuiden, en Velsen-Noord
Velserbroek, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort-Zuid, Driehuis en Spaarnwoude.

 
 

Contact
Andere uitgaven
Bezorgklacht
Ophaalpunten
Vacatures
Voorwaarden
Privacyverklaring

 

© Kennemerland Pers B.V.

Menu

Beheer cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies en soortgelijke functies voor verwerking van informatie over uw eindapparaat en persoonlijke gegevens. Dit omvat integratie van inhoud, externe diensten, elementen van derden, statistische analyse, gepersonaliseerde reclame en sociale media. Toestemming is vrijwillig en kan op elk moment worden ingetrokken via het pictogram linksonder.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Dienst Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}